O NÁS 2017-10-26T19:04:09+00:00

Keď skrsla jedna myšlienka v hlave

Asi ste už niekedy zažili ten pocit, keď nevidíte to, čo máte rovno pod nosom.

Aby som bola úprimná, s myšlienkou založenia Klubu podnikavých žien som sa pohrávala už dávnejšie, ale až teraz som nabrala odvahu tento projekt zrealizovať.

Všetko sa to začalo pred niekoľkými rokmi, keď sa moji rodičia rozviedli a zostali sme s maminou samy dve.

Ako to už býva, niektoré priateľstvá zaniknú, niektoré sú vzdialené desiatky kilometrov a ak sú už deti veľké, samota je viac než neúprosná. Zrazu zistíte, že by ste aj niekam išli (prejsť sa do lesa, na kávičku, do divadla, do kina, na výlet po okolí ale aj za hranice), ale nemáte s kým, alebo aj máte, ale zasa pri ceste do zahraničia čelíte rečovej baríére alebo by ste chceli len nadviazať nové priateľstvá, ale nie sú žiadne príležitosti.

V čase keď som dospievala, študovala, cestovala, chodila von s priateľmi, mamina trávila čoraz viac času sama.

Aby som ju priviedla na iné myšlienky a trošku jej pridala na chuti do života, rozhodla som sa zorganizovať pre ňu a jej sestry výlety do Paríža, Bracelony, Prahy, Krakova…

Vďaka týmto výletom sme zažili množstvo vtipných príhod, vytvorili  niekoľko desiatok fotografií a to najdôležitejšie – uchovali v pamäti množstvo pekných spomienok.

Neskôr som začala rozmýšľať, prečo by som takýmto spôsobom nemohla spríjemniť a skvalitniť život aj iným ľuďom.

Možno práve Vám!

za OZ Klub podnikavých  žien,